KONST / Litografier / Färglitografi 12769455

nr 1276 9455

Gunilla Mann

(f. 1947), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 70/290. Motivet: 30x43cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 23 september 2019
kl 20:26:46

Gunilla Mann

Läs mer om Gunilla Mann