KONST / Litografier / Färglitografi 12769455
nr 1276 9455
Gunilla Mann
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 70/290. Motivet: 30x43cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 23 september 2019
kl 20:26:46
300 kr
400 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
1.000 kr
Gunilla Mann
Läs mer om Gunilla Mann